Thermo Repair

Thermo Repair Top Up je ošetrenie ktoré je výsledkom výskumu Jean Paul Myné. Jeho účinok je okamžitým „doplnením“ vlasov vo všetkých ohľadoch s maximálnym vyčesávajúcim, objemovým a posilňujúcim efektom pre senzačný lesk a hebkosť.

Hlavné zložky: látky prírodného pôvodu získané z „mokradkového oleja“ (Limnantes Alba), Ceramidy 3, komplex vitamínu E + B3 + provitamín B5.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)

Thermo Repair Perfect Ends

Neuveriteľne výkonný produkt pri obnove poškodených vlasov s rozštiepenými končekmi alebo zničených agresívnym ošetrením. Odlišuje sa okamžitou regeneráciou poškodených vlasových vlákien – najmä končekov – a dlhotrvajúcim regeneračným efektom aj po mnohých umytiach. Rýchlo obnovuje plnosť vlasov a rekonštruuje ich štruktúru s viditeľne evidentným efektom už od prvej aplikácie. Účinok zostáva stabilný počas veľkého počtu umytí a môže byť posilnený následnými aplikáciami bez akýchkoľvek rozporov.

50ml

Thermo Repair Top Up

Thermo Repair Top Up je ošetrenie „botox efektom“, ktoré je výsledkom výskumnej aktivity Jean Paul Myné. Jeho pôsobením je okamžité „doplnenie“ vlasov vo všetkých ohľadoch s maximálnym vyčesávaním, objemom, posilňujúcim efektom, pre senzačný jas a špičkovú hebkosť.

Hlavné zložky látky prírodného pôvodu pochádzajúce z „lúčnej peny“ (mokradkový olej), Ceramidy 3, komplex vitamínu E + B3 + provitamín B5.

20ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram