Keratin Plus Empower

Empower rutina pre tvoje vlasy. Sila budúcnosti s progresívnymi výsledkami.

Výskum Keratin Plus vyvrcholil vývojom jedinečného radu na domáce použitie aj na použitie v salóne, ktorý funguje v synergii s vyhladzovacími procedúrami v salóne. Táto rada  posilňuje vlasovú štruktúru hlboko vo vnútri s trvalými výsledkami. Skrotí poškodenú štruktúru kutikuly, vypĺňa keratínové defekty a chráni vlasové vlákno pred chemickým, tepelným a environmentálnym poškodením deň po dni s progresívnymi výsledkami.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)

Refurbishing Shampoo

Refurbishing šampón obsahuje špeciálnu kombináciu rastlinných polypeptidov a oligopeptidov pochádzajúcich zo strukovín a obilnín určených na zlepšenie vzhľadu vlasov. Jeho zloženie sa spája s povrchom vlasov a poskytuje intenzívny reštrukturalizačný účinok, ktorý chráni korienok a končeky pred agresívnymi zásahmi. Je to ideálne zloženie na zabránenie poškodenia vlasov spôsobeného chemickým a tepelným zaťažením.

250ml / 1000ml

Refurbishing Mask

Keratin Plus Empower Refurbishing Mask ideálna maska na reštrukturalizáciu a regeneráciu vlasových vlákien vďaka technológii Oxilamina®.

Zvyšuje reštrukturalizačný účinok šampónu pomocou rastlinných polypeptidov a oligopeptidov zo strukovín a obilnín. Jeho receptúra, navrhnutá na zvýšenie posilňujúceho účinku ošetrení, je tiež ideálna na opravu poškodených vlasových vlákien.

200ml / 1000ml

Curl Definer Balm Leave In

Bezoplachový krém proti krepovateniu vlasov. Curl Definer Balm Leave In je ideálnym posledným doplnkom systému Empower v salóne aj doma. Bezoplachový kondicionér.

Aplikujte na mokré vlasy a dodajte výživu kučeravým vlasom s ochranou pred vlhkosťou a vonkajšími vplyvmi. Rafinovaný a účinný kondicionér pomáha zachovať prirodzenú úroveň hydratácie a hebkosti vlasov a zároveň potláča krepovatenie.

150ml

Smoothing Cream Leave In

Bezoplachový krém s vyhladzujúcim účinkom. Prestížne tajomstvo doma aj v salóne, ktoré sa spája so šampónom a mask ou. Zanecháva vlasy skutočne lesklé, hydratované a vyživené, pričom ostávajú extrémne ľahké. Cenný spojenec pre maximalizáciu výsledkov a výkonu pri dlhodobom zachovaní požadovaného efektu.

Vyhladzujúci krém s intenzívnym posilňujúcim účinkom. Pomáha uhladiť vlasy a chráni ich pred vlhkosťou, zachováva prirodzenú úroveň hydratácie a jemnosť v dĺžkach.

150ml

Snap Lamination

Prvá okamžitá laminovacia kúra, ktorá po čase utesňuje, chráni a rekonštruuje vlasy bez oplachovania. Vylepšená technológiou Oxilamine poskytuje zrkadlový lesk v okamihu. Pohodlie bezoplachovej kúry, sila rekonštrukčnej laminácie, rýchlosť okamžitého bezoplachového spreja.

Zvyšuje prirodzenú vlhkosť vlasov, zanecháva ich extrémne jemné a dodáva okamžitý zrkadlový lesk len jednou aplikáciou. Posilňuje vlasové vlákna a postupne uzatvára kutikulu.

100ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram