Trichológia - Kyklos

Dátum: 14.06.2024
Čas: 10:00 - 13:00
Cena: 100€ s DPH
Náročnosť: začiatočník
Kapacita: 5 ľudí
V cene zahrnutý individuálny prístup a občerstvenie.

Kyklos je revolučný rad produktov od Jean Paul Mynè, ktoré zabraňujú a liečia vypadávanie vlasov, plešatosť a iné ochorenia pokožky hlavy. Obnovenie rovnováhy sú kľúčové slová. Starostlivo vyvážená zmes esenciálnych olejov a rastlinných aktívnych zložiek lieči príčiny, ktoré narúšajú túto rovnováhu, pre cielené a účinné pôsobenie. Systém Kyklos pozostáva zo synergií, šampónov a doplnkov stravy, ktoré pôsobia zvonka aj zvnútra.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)
Návod na použitie (.pdf)

Prihlásiť sa na školenieinfo@jeanpaulmyne.sk

Rovnováha znamená používať správne množstvo – ani príliš veľa, ani príliš málo – čokoľvek, čo prináša harmóniu a jednotnosť.

S týmto vedomím sa výskumný a vývojový tím Jean Paul Mynè v spolupráci s Dr. Andrea Cardini – lekár špecializujúci sa na trichológiu a fytoterapiu - vytvoril nový a exkluzívny rad špecifických kúr na problémy ako je vypadávanie vlasov, plešatosť, nadmerná produkcia kožného mazu alebo lupiny. Kyklos je inteligentný, efektívny a inovatívny rad produktov. Vďaka starostlivo formulovanej zmesi prírodných a rastlinných látok, ako sú esenciálne oleje, ktoré môžu zlepšiť nielen zdravie vlasov ale aj pokožku hlavy. Náš vedecký výskum ako aj dlhodobé sledovania prinášajú presné a cielene riešenia týchto problémov.

Program

  • Teoretická časť (popísanie a pochopenie problému vypadávania vlasov, plešatosti a anomálií s pokožkou hlavy) – cca 1,5 hodiny.
  • Praktická časť (konzultácia, praktická ukážka na klientovi a prácu s kamerou JPM) – cca 1,5 hodiny.

Výsledky s líniou Kyklos

Pred

Po

Pred

Po

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram