Treasures

Vynikajúce vlastnosti Jean Paul Mynè sú doplnkom k vyrovnávacím ošetreniam. Šampón Keratin Plus pre hĺbkové čistenie, Enhancing Shampoo šampón pre hĺbkovú hydratáciu, Enhancing Conditioner pre hlbokú a zároveň ľahkú hydratáciu, Revita Mask pre hĺbkovú hydratáciu poškodených vlasov.

Keratin Plus Shampoo

Prípravný keratínový šampón pred kúrami Jean Paul Myné, určený na hĺbkové čistenie. Ide o účinný produkt starostlivosti, ktorý je relevantný pre použitie v salóne. Používa sa pred vyrovnaním a uhladením vlasov.

1000ml

Enhancing Shampoo

Hĺbkovo čistiaci šampón s nízky pH na umytie vlasov po ošetrení Jean Paul Myné. Šampón na vlasy slúži ako spoľahlivý základ pre rôzne procedúry v salóne, ktoré vyžadujú jemné čistenie vlasov od nečistôt, minerálnych zvyškov a kovových iónov. Šampón je možné použiť na všetky typy vlasov spolu s Revital Maskou na obnovu vlasovej štruktúry. Je obohatený o alantoín, avokádový olej, jojobový olej a extrakt z epilobia.

1000ml

Enhancing Conditioner

Vhodný pre všetky typy vlasov. Ideálny po narovnávaní a vyhladzovaní v salóne. Obsahuje ľanový olej, dodáva vlasom lesk a hebkosť. Je ideálny po vyrovnávacích a uhladzujúcich kúrach. Obohatený o ľanové oleje, ktoré dodávajú vlasom lesk a hebkosť.

1000ml

Longevity Butter

Maslo na reštrukturalizáciu vlasov, používa sa po vyrovnavajúcich a vyhladzujúcich procedúrach. Táto intenzívna kúra napravuje a revitalizuje vlasy, navracia výživu a lesk. Vlasy zostávajú chránené pred enviromentálnym stresom. Obsahuje organické karboxylové kyseliny (kondicionéry), Oxilamine Technology, šťavy z Aloe Vera, esenciálne aminokyseliny a zinok pre zadržiavanie vody.

1000ml

Revital Mask

Profesionálna maska na vlasy, posilňuje, obnovuje, hĺbkovo vyživuje vlasovú štruktúru a folikuly. Obsahuje extrakt z rastlinných kmeňových buniek zo špecifickej odrody švajčiarských jabĺk (Uttwiler Spätlauber) a extrakt zo sladkých mandlí. Hodvábne proteíny pomáhajú zvyšovať úroveň vlhkosti vlasov, dodávajú im jedinečný lesk a hebkosť.

1000ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram