< Kyklos

Problémy s pokožkou hlavy

Kyklos je inteligentný, efektívny a inovatívny rad produktov. Vďaka starostlivo formulovanej zmesi prírodných a rastlinných látok, ako sú esenciálne oleje, ktoré môžu zlepšiť nielen zdravie vlasov ale aj pokožku hlavy. Náš vedecký výskum ako aj dlhodobé sledovania prinášajú presné a cielene riešenia týchto problémov.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii.
Predajna brožúrka (.pdf)
Návod na použitie (.pdf)

Video návod na YouTube
Anomálie (problémy) pokožky hlavy.

Nižšie sú uvedené produkty, ktoré sa používajú cielene pre boj s plešatosťou. Najpresnejší postup a pomer používania jednotlivých výrobkov Vám dokážu prirdaiť iba v kaderníckom salóne a to na základe dotazníka a pomocou skenera na vlasy a pokožku hlavy.

Libera Shampoo

Tekutý šampón, ktorý sa aplikuje na vlasovú pokožku, špeciálne vyvinutý na liečbu problémov s pokožkou hlavy, pretože čistí bez narušenia jemnej rovnováhy epidermy, ktorá je už v ťažkostiach.
Funkcia: pomáha pri liečbe porúch pokožky hlavy.
Aktívne látky: esenciálne oleje z hinoki, cédrového dreva, šalvie, rozmarínu a levandule, pšenice, piroktón olamínu a zanthalénu.
Použitie: naneste rovnomerne na suchú pokožku hlavy, nemasírujte iba jemne zatlačte na pokožku. Nechajte pôsobiť 3 minúty a následne pridajte trošku vody a začnite s masírovaním pokožky. Po masáži hlavu jednoducho zmyte vodou.

Libera Sinergy

Upokojujúca a vyrovnávajúca synergia esenciálnych olejov.
Funkcia: ideálne na ošetrenie podráždenej, šupinatej alebo mastnej pokožky hlavy.
Aktívne látky: čajovník, tymián a levanduľa.
Použitie: naneste rovnomerne na vlhkú pokožku hlavy po umytí vlasov a vysušení uterákom. Nechajte pôsobiť 5 minút a vysušte fénom na vlasy.

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram