< Kyklos

Línia proti vypadávaniu vlasov

Kyklos je inteligentný, efektívny a inovatívny rad produktov. Vďaka starostlivo formulovanej zmesi prírodných a rastlinných látok, ako sú esenciálne oleje, ktoré môžu zlepšiť nielen zdravie vlasov ale aj pokožku hlavy. Náš vedecký výskum ako aj dlhodobé sledovania prinášajú presné a cielene riešenia týchto problémov.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii.
Predajna brožúrka (.pdf)
Návod na použitie (.pdf)

Video návod na YouTube
Vypadávanie alebo úplna strata vlasov.

Nižšie sú uvedené produkty, ktoré sa používajú cielene pre boj s plešatosťou. Najpresnejší postup a pomer používania jednotlivých výrobkov Vám dokážu prirdaiť iba v kaderníckom salóne a to na základe dotazníka a pomocou skenera na vlasy a pokožku hlavy.

Densifying Sinergy Pre

Synergia esenciálnych olejov, ktorá sa aplikuje pred šampónom.
Funkcia: reaktivuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke.
Aktívne látky: esenciálne oleje ako Hinoki, rozmarín, cédrové drevo, eukalyptus, levanduľa, horký pomaranč, bergamot, modrý harmanček a čajovník.
Použitie: naneste rovnomerne na suchú a neumytú pokožku hlavy a nechajte pôsobiť 10-15 minút, násladne zakryte jednorazovou čiapkou.

Densifying Sinergy Post

Synergia esenciálnych olejov, ktorá sa aplikuje po šampóne.
Funkcia: posilňuje metabolické výmeny a vyživuje vlasovú cibuľku.
Aktívne látky: esenciálne oleje ako Hinoki, rozmarín, cédrové drevo, eukalyptus, levanduľa, horký pomaranč, bergamot, modrý harmanček a čajovník.
Použitie: naneste rovnomerne na vlhkú pokožku hlavy po umytí vlasov a vysušení uterákom. Nechajte pôsobiť 5 minút a vysušte fénom na vlasy.

Toning Shampoo

Tekutý šampón, ktorý sa aplikuje na pokožku hlavy, špeciálne vyvinutý na obnovenie mikrocirkulácie pokožky a revitalizáciu vlasovej cibuľky.
Funkcia: pomáha pri problémoch s vypadávaním vlasov.
Aktívne látky: esenciálne oleje z rozmarínu, mäty a levandule.
Použitie: naneste rovnomerne na suchú pokožku hlavy, nemasírujte iba jemne zatlačte na pokožku. Nechajte pôsobiť 3 minúty a následne pridajte trošku vody a začnite s masírovaním pokožky. Po masáži hlavu jednoducho zmyte vodou.

In active

Doplnok stravy pre mužov a ženy, vhodný pre všetky vekové kategórie.
Funkcia: pomáha predchádzať rozsiahlemu vypadávaniu vlasov.
Aktívne látky: červený vinič, selén, zinok, meď, vitamín E, vitamíny skupiny B, železo a koenzým Q10.
Použitie: 2 tablety denne. Ráno a večer, vždy užívajte spolu s jedlom.

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram