Oxilock Plasma

Úžasná hlbková opravná kúra obohatená o esenciálne aminokyseliny a prasličku, vyvinutá tak, aby fungovala v synergii s Oxilock Plasma Miracle. Vlasy sú primárne tvorené keratínom, ktorý sa zase väcšinou tvorí z aminokyselín. Práve aminokyseliny pomáhajú zlepšovať zdravie vlasov, pretože vytvárajú dodatočnú sieť, ktorá posilňuje vlasové vlákna. To je dôvod, prečo sme v našej úžasnej receptúre vytvorili čo najviac priestoru pre kombináciu rôznych esenciálnych aminokyselín.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka Oxilock (.pdf)
Predajna brožúrka Reset (.pdf)

Oxilock Plasma No.1 a No.2

Dva jednoduché, ale „zázračné“ kroky Oxilock Plasma No. 1 obnovuje keratín pred, počas a po agresívnom chemickom ošetrení a môže byť použitý ako ideálny nástroj na dosiahnutie fantastických výsledkov v každej situácii. Vlasy úžasne získavajú zdravie v zmysle odolnosti voči lámavosti a redukcii lámavosti (najmä na „poréznych“ vlasoch, poškodených alebo oslabených štandardnými chemickými úpravami). Oxilock Plasma No. 2 funguje v synergii s č. 1 a bola vyvinutá na dokončenie a ukončenie plazmového ošetrenia Oxilock.

200ml / 500ml

Oxilock Plasma Reset

Oxilocik Plasma Reset je revolučné ošetrenie obsahujúce vzácne kryštály organického pôvodu. Sú výsledkom výskumu laboratórií Jean Paul Mynè, ktorý zaručuje možnosť eliminácie hromadenia ťažkých kovov z vlasov a pokožky hlavy v dôsledku častého chemického ošetrenia alebo osobného životného štýlu. Prípravok, ktorý sa používa pred rôznymi chemickými ošetreniami v salóne, umožňuje eliminovať rušenie, ktoré môže ohroziť vynikajúce výsledky akéhokoľvek chemického alebo nechemického ošetrenia.

5g

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram