< Kyklos

Šampóny

Spôsob, ako obnoviť rovnováhu, je dodržiavať individuálny liečebný plán obsahujúci aktívne zložky na rastlinnej báze, ktoré sú funkčné aj senzorické a ktoré obnovujú pohodu pokožky hlavy a osoby, pričom čo najviac zapadajú do ich životného štýlu, zvykov a charakteru.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)
Návod na použitie (.pdf)

Densifying Shampoo

Tento špeciálny šampón obsahuje serenoa repens, zmes esenciálnych olejov ako hinoki, levanduľa, mäta, cédrové drevo, rozmarín, biely tymián a jemné povrchovo aktívne látky, ktoré pomáhajú udržiavať prirodzenú hladinu živín pre zdravú pokožku hlavy. Serenoa repens, ktorá riadi syntézu dihydrotestosterónu (DHT), zabraňuje miniaturizácii a plešatosti.

200ml / 500ml

Toning shampoo

Špeciálny šampón s jemnými povrchovo aktívnymi látkami, ktorý je ideálny aj na časté používanie. S obsahom rozmarínových, levanduľových a mätových esenciálnych olejov tonizuje vlasovú cibuľku a pôsobí ako účinný adjuvant pre prevenciu vypadávania vlasov a prirodzený rast. Panthenol a výťažky z pšenice v zložení pomáhajú opraviť kožnú bariéru a zlepšiť hydratáciu pokožky hlavy.

200ml / 500ml

Libera Shampoo

Tento šampón obsahuje zmes esenciálnych olejov ako hinoki, levanduľa, šalvia, cédrové drevo a rozmarín, ako aj zanthalén, pšeničný extrakt a piroktón olamín, ktorý pôsobí proti lupinám a antioxidačným účinkom a zároveň vyrovnáva kožnú mikroflóru. Výťažok z korenia Sichuan pôsobí ako adjuvans na prevenciu podráždenia pokožky hlavy. Pri pravidelnom používaní tento šampón odstraňuje lupiny a zabraňuje ich návratu. Poskytuje úľavu od nepríjemného svrbenia, ktoré sa často vyskytuje pri odlupovaní pokožky hlavy.

200ml / 500ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram