< Kyklos

Doplnky stravy

Holistický prístup nového radu je to, čo ho robí takým výnimočným a funguje na dvoch frontoch: zvnútra - pomocou doplnku stravy a zvonku - pomocou šampónu a ampulky. Dobre vyvážené používanie každého produktu je tajomstvom účinnosti každého užívania.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)
Návod na použitie (.pdf)

In Man

Výživový doplnok špeciálne vyvinutý pre mužov s mastnými kyselinami extrahovanými zo serenoa repens a beta-sitosterolom, ktoré pôsobia synergicky. Ich pôsobenie riadi nadmernú syntézu dihydrotestosterónu (DHT), nazývaného aj hormón plešatosti. Zinok a antioxidanty v zložení pomáhajú udržiavať vlasy zdravé.

60 kapsúl

In Woman Plus

Doplnok stravy špeciálne vyvinutý pre ženy v menopauze, ktorý je obohatený o sójové izoflavóny a mastné kyseliny extrahované zo serenoa repens. Minerály, medzi ktoré patrí zinok, železo a selén, ako aj vitamíny skupiny B pomáhajú udržiavať vlasy normálne a zdravé.

60 kapsúl

In Woman

Výživový doplnok špeciálne vyvinutý na rednutie vlasov u žien vo fertilnom veku. Vďaka žihľave a silici je ideálny pre vlasy a nechty, zatiaľ čo minerály ako zinok a železo a vitamíny skupiny B pomáhajú udržiavať vlasy zdravé.

60 kapsúl

In Active

Výživový doplnok s obsahom cystínu a metionínu, aminokyselín obsahujúcich síru a prekurzorov cysteínu, základnej zložky keratínu vo vlasoch. Koenzým Q10 a polyfenoly extrahované z červeného viniča a zeleného čaju pomáhajú bojovať proti oxidačnému stresu. Obsahuje tiež vitamín D3 a vitamíny skupiny B a zinok, železo, meď a selén, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy zdravé.

60 kapsúl

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram