< Kyklos

Ampulky

Vhodné kozmetické zloženie v kombinácii s dobre vyváženou zmesou účinných látok na rastlinnej báze a esenciálnych olejov robí Kyklos tak účinným. Produkty boli navrhnuté tak, aby obnovili rovnováhu, ktorú fyiologický životný cyklus vlasov potrebuje.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)
Návod na použitie (.pdf)

Densifying Sinergy Pre

Synergia esenciálnych olejov hinoki, rozmarínu, cédrového dreva, eukalyptu, levandule, horkého pomaranča, bergamotu, modrého harmančeka, čajovníka a výťažkov z arniky a pagaštanu konského, ktorá pomáha obnoviť rovnováhu mikrocirkulácie vo vlasovej pokožke a riešiť problémy spojené s nadmerným vypadávaním vlasov a/ alebo plešatosťou.

7ml

Densifying Sinergy Post

Synergia esenciálnych olejov ako hinoki, rozmarín, cédrové drevo, rukalyptus, levanduľa, horký pomaranč, šalvia, bergamot, harmanček modrý, čajovník, žihľavový extrakt, alantoín a esenciálnych mikroelementov ako zinok, kremík, meď a horčík z fermentácie prírodných kvasiniek. Pomáha obnoviť rovnováhu metabolických výmen v pokožke hlavy a riešiť problémy súvisiace s plešatosťou.

7ml

Intensity Sinergy

Vzácna synergia serenoa repens a esenciálnych olejov ako hinoki, levanduľa, horký pomaranč, modrý harmanček, rozmarín, cédrové drevo a mäta, pantenol a arginín, ktoré pomáhajú predchádzať predčasnej miniaturizácii. Pri lokálnej aplikácii inhibuje syntézu dihydrotestosterónu (DHT).

7ml

Libera Sinergy

Čistiace a upokojujúce mlieko. Vďaka kombinácii esenciálnych olejov, ako sú hinoki, levanduľa, šalvia, cédrové drevo, rozmarín, tea tree a tymián, bisabolol, panthenol, piroctone olamine a koenzým Q10, pomáha znižovať svrbenie a začervenanie, ku ktorým dochádza pri odlupovaní.

7ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram