Jean Paul Myné Show 02.04.2023

Hotel Senec ****, Slnečné jazerá – Sever, 90301 Senec

Značka Jean Paul Myné prichádza na Slovensko, buďte toho súčasťou aj vy! Sme veľmi radi že pozvanie prijal renomovaný profesionál a mimoriadne obľúbený technológ Alessandro Andrenacci a Robert Černý.

Konanie: Hotel Senec ****, Senec
Dátum: 2.4.2023 (nedeľa)
Čas: od 10:00 do 16:00

Zabezpečné občerstvenie. Účastníci obdržia pamätné listy.

Počet účastníkov je obmedzený! Objednávka na školenie iba prostredníctvom našich obchodných zástupcov.

Školenie bude zamerané na predstavenie farieb Keratin Plus Color značky Jean Paul Myné. Počas školenia budé predstavená značka Jean Paul Myné spolu s ďalšími produktmi, ako je: Oxilock Plasma, Thermo Repair, Melíre DOC, ošetrenie po farbení a melírovaní.

Školenie sa uskutoční 02.04.2023 v konferenčných priestoroch hotela Senec ****. Začiatok školenia o 10:00, predpokladané ukončenie školenia okolo 16:00. Počas školenia bude zabezpečené občerstvenie vo forme coffe break. 

Alessandro Andrenacci

Hlavný líder prestížnych medzinárodných podujatí ako Milan Fashion Week a Alta Roma Fashion Week. V roku 2013 začal svoju kariéru ako národný a medzinárodný tréner pre prestížne akadémie. Od roku 2014 sa podieľa na rozvoji školiaceho systému JAcademy (Akadémia značky Jean Paul Myné) ako Area Chef Trainer a ako hlavný tréner pre akcie v akadémii alebo pre medzinárodných partnerov značky. Je charizmatický a profesionálny. Každý seminár alebo školenie je pre účastníkov skutočným momentom osobného a profesionálneho rastu.

Robert Černý

Český školiteľ značky Jean Paul Myné. Mimoriadne charizmatický a pracovitý kaderník, ktorý je skutočne pánom svojho remesla. 

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram