< B.ju

Supreme

Viacúčelová a obnovujúca kúra na vlasy

Luxusný a vzácny. Spája všetky 3 línie a umožňuje vám dokončiť alebo začať ošetrenie s množstvom lesku, hydratácie a výživy v absolútnej ľahkosti. Vďaka prítomnosti rastlinných kondicionérov, fytoceramidov, ľanového oleja a najnovšej generácie techno aktívnych zložiek zlepšuje lesk vlasov. Chráni vlas pred vonkajším vplyvov a zdrojov tepla. Používa sa spolu s ostatnými produktmi rady b.ju a je dokonalým produktom pre dosiahnutie maximálneho výsledku a sily všetkých troch ošetrení.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)

Video návod na YouTube
Návod na použitie

Supreme Leave In

Šperk, ktorý je pripravený na nosenie. Potrebujete urobiť okamžité ošetrenie v salóne alebo doma v krátkom čase? b.ju je vaša nová rutina pre krásu vlasov. Veľmi jednoduché použitie týchto produktov v kombinácii s ich účinnosťou a vysokou regeneračnou silou umožňuje každej žene vytvoriť dokonalé ošetrenie. Vlasy budú okamžite pôsobiť silnejšie, vitálnejšie a žiarivejšie podľa vášho želania.

150ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram