< B.ju

Revamping

Protistárnuce pôsobenie

Revamping je ideálna línia na ochranu vlasov pred účinkami času a opakovanými chemickými zásahmi. Nie je dôležitý vek, ktorý niekto má, ale počet procedúr, ktoré vlasy zažili. Často vidíme mladé vlasy so zložitou a agresívnou históriou. Revamping línia je tvorená šampónom a vlasovým maslom. Umožňuje udržiavať zdravé, silné, mladé a nadčasové vlasy. Používa sa samostatne alebo po niektorých iných ošetreniach vlasov, dodáva stály lesk a pomáha vlasom obnoviť ich pôvodnú krásu.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)

Video návod na YouTube
Návod na použitie

Revamping Shampoo

Šampón využíva veľmi jemné povrchovo aktívne látky, fytoceramidy získané zo slnečnicového oleja a najnovšiu generáciu technoaktívnych zložiek, ktoré poskytujú úľavu suchým a lámavým vlasom. Okamžite zlepšuje vzhľad a textúru. Čistiaci efekt nežiaducich zvyškov produktov pripraví vlasové vlákno na následné ošetrenie.

100ml / 300ml / 1000ml

Revamping Hair Butter

Bohaté a vyživujúce maslo vám umožní obnoviť „porézne“ vlasy, viditeľne zlepšuje ich vzhľad ihneď po prvom použití. Jeho formula je skutočné dielo kozmetického sveta, svoj potenciál využije hlavne na extrémne zaťažených a nepoddajných vlasoch s dobou pôsobenia minimálne 10 minút.

100ml / 300ml / 1000ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram