< B.ju

Plumping

Vyplňujúca kúra

Rovnako ako pery alebo pokožka tváre, aj vlasy často potrebujú pozdvihnúť a vyplniť. Línia Plumping je ideálna pre všetky riedke vlasy alebo vlasy preriedené častými chemickými procedúrami, ktoré je potrebné obnoviť a vyplniť. Línia sa skladá zo šampónu a balzamu, ktoré sa navzájom dokonalo dopĺňajú, aby vašim vlasom dodali úžasný „efekt výplne vlasu“.

Stiahnite si kompletné online dokumenty k tejto línii
Predajna brožúrka (.pdf)

Video návod na YouTube
Návod na použitie

Plumping Shampoo

Vďaka výťažku z lipy a prítomnosti veľmi jemných povrchovo aktívnych látok, má šampón na keratínové vlákna účinný, vyživujúci a čistiaci účinok. Uvoľňuje štruktúru a už v tejto fáze si začína pripravovať pôdu pre ošetrenie, ktoré bude aplikované neskôr. Mikroemulzia šampónu sa pozná podľa ľahkosti peny, ktorá zahaľuje vlasy do čistiaceho zážitku, aký klient ani kaderník nezažili.

100ml / 300ml / 1000ml

Plumping Hair Blam

Produkt inšpirovaný najcennejším balzamom na pery, bohatý, ale pritom ľahký. Zaručuje maximálnu silu pri obnove štruktúry vlákna vďaka zmesi vzácnych jojobových, pšeničných olejov a esenciálnych aminokyselín. Vôňa je jemne kvetinová s príjemnými morským nádychom na prežitie skutočnej chvíle relaxu.

100ml / 300ml / 1000ml

© Copyright Jean Paul Mynè 2022. All rights reserved.

Pravidlá ochrany osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram